Schowek Twój schowek jest pusty
Twój koszyk jest pusty ...
Kategorie
Kontakt
 • Power Satellites
  11-go listopada 21
  42-400 Zawiercie
  woj. śląskie
  NIP: 649-212-80-21

 • E-mail:sklep@olemarket.pl
 • Telefon+48 787 812 620
  +48 510 662 947
 • Godziny działania sklepupon - pt od 8:00 do 17:00, sb od 9:00 do 13:00
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
Strona główna » Polityka prywatności

Polityka prywatności

Poniższa polityka ustala zasady dotyczące gromadzenia, przetwarzania, zabezpieczania i wykorzystywania zebranych informacji o Użytkownikach, które to zasady przedstawiamy poniżej.

Firma Power Satellites Justyna Radosz przywiązuje szczególną wagę do poszanowania prywatności użytkowników odwiedzających sklep internetowy OLEMARKET.pl.

Dane osobowe
Użytkownik, który rejestruje się na OLEMARKET.pl lub posiada już konto, podając dane osobowe i teleadresowe na stronach Portalu oświadcza, że są one zgodne z prawdą i podaje je dobrowolnie.
Wyraża także zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie tych danych na podstawie Ustawy o ochronie danych osobowych przez Zarządzającego Portalem w celu zapewnienia sprawnego prawidłowego świadczenia usług.
OLEMARKET.pl przetwarza dane osobowe Użytkowników z zachowaniem wymaganych przez polskie prawo środków bezpieczeństwa oraz z poszanowaniem obowiązujących w tym zakresie przepisów.
Użytkownik zobowiązany jest do bieżącej aktualizacji wszelkich danych podanych w trakcie rejestracji (poprzez swoje konto na OLEMARKET.pl).
Zarządzający ma prawo do wysyłania na podany przez Użytkownika adres mailowy treści informacyjnych oraz treści o charakterze informacji handlowej pochodzących od Zarządzającego lub jego kontrahentów.

Gromadzenie danych
Zgodnie z przyjętą praktyką większości serwisów WWW, przechowujemy zapytania HTTP kierowane do naszego serwera. Oznacza to, że znamy publiczne adresy IP, z których użytkownicy przeglądają treści informacyjne naszego serwisu. Przeglądane zasoby identyfikowane są poprzez adresy URL. Znamy również:
czas nadejścia zapytania,
czas wysłania odpowiedzi,
nazwę stacji klienta - identyfikacja realizowana przez protokół HTTP,
informacje o błędach jakie nastąpiły przy realizacji transakcji HTTP,
adres URL strony poprzednio odwiedzanej przez użytkownika (referer link) - w przypadku gdy przejście do strony Biura nastąpiło przez odnośnik,
informacje o przeglądarce użytkownika.
Dane są gromadzone na podstawie artykułu 23punkt 1 ustęp 1 UODO, a więc za wyraźną zgodą osoby, której dane dotyczą.
 


Wykorzystywanie danych
Zebrane dane są wykorzystywane w celu:
1) Administracji systemu
2) Realizacji zamówień
3) Marketingowym.
W przypadku danych wykorzystywanych do celów marketingowych administrator serwisu jest zobowiązany otrzymać wyraźną zgodę od Internauty, w skład której wychodzą: data wyrażenia zgody, adres IP, z którego została wyrażona zgoda. Każdy z internautów, który wyraził zgodę na przetwarzanie danych osobowych ma prawo do wglądu do swoich danych, ich edycji lub żądania usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest firma Power Satellites Justyna Radosz z siedzibą w Zawierciuprzy ulicy 11-go listopada 21. Dane osobowe są przechowywane na serwerze firm hostingowej, z którą Administrator ma podpisaną umową o powierzeniu przetwarzania danych osobowych.

Subskrypcje
Podając adres e-mail w formularzu subskrypcji (newsletter na stronie głównej), Użytkownik wyraża zgodę na dodanie tego adresu do listy mailingowej, co skutkuje otrzymywaniem różnorodnych informacji od Portalu.
Mechanizm subskrypcji zawiera również możliwość wypisania się z listy mailingowej przez Użytkownika w dowolnym momencie - przycisk "usuń" w polu newslettera na stronie głównej.
Możliwe jest także wypisanie się z listy mailingowej poprzez wysyłanie wiadomości e-mail do Administratora Portalu.

Usunięcie adresu Użytkownika nastąpi w ciągu 48 godzin.


Zabezpieczenia
Wszelkie pozyskane dane oraz cała zawartość Portalu zabezpieczane są poprzez odpowiednią konfigurację serwera (np. blokada listowania plików).
Zastosowano także specjalne zabezpieczenia przed SQL Injection oraz XSS.
Dodatkowo hasła Użytkowników są szyfrowane.
Ponadto prawa dostępu do danych osobowych Użytkowników Serwisu zostały w restrykcyjny sposób ograniczone, tak aby informacje te nie znalazły się w rękach osób niepowołanych.
Użytkownik powinien również sam ochraniać swój login i hasło, podane podczas rejestracji.


Postanowienia końcowe
Polityka Prywatności stanowi uzupełnienie Regulaminu Portalu.
Rejestracja i korzystanie z serwisu oznacza akceptację postanowień Regulaminu oraz niniejszej Polityki Prywatności.
Brak akceptacji przez Użytkownika Polityki Prywatności jest równoznaczny z brakiem akceptacji Regulaminu, co uniemożliwia korzystanie z większości funkcjonalności Portalu, w tym zamawianie usług.
Zarządzający ma prawo do zmiany Polityki Prywatności w każdym czasie.
Zmiany obowiązują od momentu opublikowania nowej wersji Polityki Prywatności na Portalu.

Kontakt
Sklepem internetowym OLEMARKET.pl zarządza firma Power Satellites Justyna Radosz.

Wszystkie pytania, wątpliwości i uwagi prosimy kierować na adres: sklep@olemarket.pl
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu